Головна Новини

FITQuest 2.0 Новий виклик!

На честь Дня відкритих дверей у Криворізькому національному університеті факультет інформаційних технологій запрошує абітурієнтів, студентів та всіх бажаючих до безпрецедентної масштабної пригодницької гри FITQuest 2.0.

На учасників чекає велика кількість загадок, головоломок та секретних кодів. Чи вистачить вам сил та натхнення, щоб дійти до кінця? Спробуйте! Перевірте свій хист, винахідливість, інтелект. А ми обіцяємо – легко не буде. Буде цікаво!

Вітаємо з перемогою в університетських змаганнях з шахів!

Факультет інформаційних технологій зайняв перше місце в університетських змаганнях з шахів! Вітаємо переможців! І висловлюємо вдячність викладачам нашої кафедри, що зробили свій вагомий внесок в спільну перемогу!

Пройшов сьомий семінар «Хмарні технології в освіті»

20 грудня в Криворізькому національному університеті пройшов 7-й семінар «Хмарні технології в освіті» CTE 2019.

Багаторічне проведення цього семінару є результатом плідної роботи Спільної науково-дослідної лабораторії Криворізького національного університету та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з питань використання хмарних технологій в освіті. В роботі лабораторії активну участь беруть співробітники факультету інформаційних технологій та кафедри моделювання і програмного забезпечення зокрема.

Тематика семінару охоплює широке коло питань, що стосуються організації електронного, мобільного та змішаного навчання з використанням хмарних та хмаро орієнтованих сервісів. Високий рівень організації семінару, якісні та цікаві доповіді, матеріали яких рецензувались та ретельно відбирались провідними науковцями, забезпечили популярність та міжнародне визнання семінару. Матеріали тогорічного семінару були опубліковані у електронному журналі CEUR Workshop Proceedings (http://ceur-ws.org/), що спеціалізується на публікації матеріалів наукових конференцій та семінарів з інформаційних технологій і комп’ютерних наук. Визнанням якості матеріалів семінару стала їх індексація у науково-метричній базі Scopus.

"Бадьорість та здоров'я"

Викладачі кафедри взяли активну участь в університетських змаганнях "Бадьорість та здоров'я". Змагання були цікавими та насиченими позитивними емоціями!

В змаганнях з настільного тенісу та бадмінтону наші викладачі, нажаль, не отримали призових місць, зате отримали велике задоволення від гри.

19 грудня пройшов третій день захисту кваліфікаційних робіт магістрів 2019 р. випуску

Пройшов третій, завершальний, день захисту кваліфікаційних робіт магістрів. Цей день також був насичений цікавими та змістовними доповідями.

Вікторія Шевченко представила результати дослідження процесів цифрового стиснення і пакетування голосової інформації та презентувала розроблений нею вокодер для IP-телефонії.
Максим Шендерук результати дослідження рівня надійності оперативного диспетчерського персоналу, отримані з використанням розробленої ним автоматизованої системи.
Робота Артема Шпильки була присвячена дослідженням методів цифрової голографічної інтерферометрії та розробці програмного забезпечення для візуалізації слабоконтрастних зображень Світлана Ярощук реалізувала в своєму проекті моделі спрямованого усунення невизначеності в системі медичної діагностики.

Яскравою була доповідь Тараса Соколовського, що досліджував методи створення об’єктів доповненої реальності та розробив редактор AR-мап.
Актуальною та практично значущою була розробка програмного забезпечення оперативного інформування клієнтів з використанням 3G модема Huawei, представлена Володимиром Руднєвим.

Варто зазначити, що значна частка представлених робіт вже використовуються на підприємствах, що підтверджує значущість та актуальність досліджень наших студентів.

Вітаємо всіх магістрантів з успішним захистом та щиро бажаємо їм подальших успіхів та видатних професійних досягнень!

1993134
1984242