Головне меню

Ключові слова

Посилання

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...

Новини

Відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2019 р.

Кафедрою моделювання та програмного забезпечення Криворізького національного університету проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що також є 1/8 міжнародних змагань зі спортивного програмування серед університетських команд, які проводяться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM(ibm.com).

Цього року у змаганнях взяли участь 16 студентських команд, що представляли Криворізький національний університет, Криворізький державний педагогічний університет та Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Кращі школи Кривого Рогу (Криворізький центрально-міський ліцей та Криворізький навчально-виховний комплекс №129 Гімназія–Ліцей Академічного Спрямування) були представлені трьома командами.

Серед технічних ЗВО найкращі результати показала команда KNU_HKT (Богдан Гребенюк, Євген Турчик, Кирило Квашин, тренер – Олена Рибальченко), успішно вирішивши 6 задач.

Серед економічних ЗВО кращою стала команда KNEU_IPPZ_2019_41 (Константин Грабовський, Владислав Барановський, Владислав Голіков, тренер – Олександр Зеленський) – 5 задач.

Серед педагогічних університетів кращою була команда KDPU_Programistbl (Олександр Ковальов, Віталій Проценко, Юрій Наготнюк, тренер – Олександр Степанюк) – 4 задачі.

Серед школярів найкращою виявилась команда КНВК №129 ГЛАС cHorde_saurfang (Максим Колбасін, Дмитро Тунік, Микита Захаренко, тренер – Марина Єгорова) – 7 задач.

Вітаємо переможців змагань та їх учасників!

Повна рейтингова таблиця представлена у файлі KryvyiRih.pdf

Запрошуємо до участі у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Криворізький національний університет і кафедра моделювання та програмного забезпечення запрошує студентів всіх спеціальностей та учнів шкіл взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com).

Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 13 квітня 2019 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

Для участі в олімпіаді необхідно до 12 квітня 2019 року зареєструватись на сайтах http://icpc.baylor.edu та http://www.icpc.org.ua/

Згідно правил реєстрації на сайті icpc.baylor.edu студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, реєстрацію команди починає її тренер, після чого кожен учасник має сам ввести інформацію про себе.

До 12 квітня 2019 року надішліть координатору олімпіади ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) анкету, заповнену на кожного учасника та відомості про тренера/члена журі (за наявності).

Орієнтовна програма проведення олімпіади:

– 9.00 – 9.30  –реєстрація учасників олімпіади
– 9.30 – 10.00 – відкриття олімпіади, ознайомлення з системою проведення змагань;
– 10.00 – 15.00 – командний тур змагань;
– 16.00 – нагородження учасників, закриття олімпіади.

Кожній команді надається комплект завдань олімпіади. Для розв'язування завдань надається один комп'ютер. Тривалість туру – 5 годин.

Пакет конкурсних задач за складністю сформовано таким чином, що представникам навіть не профільних в програмуванні ВНЗ буде надана можливість продемонструвати свої навички і вміння в галузі інформаційних технологій, алгоритмізації та програмування. Підсумки олімпіади будуть підводитись окремо для кожної групи навчальних закладів згрупованих за профілем підготовки та рівнем акредитації.

Реєстрація відбудеться у головному корпусі Криворізького національного університету за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, ауд. 221.

 

Координатор – Стрюк Андрій Миколайович, в. о. завідувача кафедри моделювання та програмного забезпечення, тел. (056) 409-06-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , м.т.: (068) 903-00-13

Запрошення на семінар Computer Science & Software Engineering Student Workshop (CS&SE@SW 2018)

Шановні студенти і колеги!

Кафедра моделювання та програмного забезпечення запрошує вас взяти участь у 1-му студентському семінарі Computer Science & Software Engineering Student Workshop (CS&SE@SW 2018) https://cssesw.ccjournals.eu/cssesw2018/

Семінар відбудеться 30 листопада 2018 р. в Криворізькому національному університеті

Основні наукові напрями семінару:

 • Вимоги до програмного забезпечення
 • Дизайн програмного забезпечення
 • Створення програмного забезпечення
 • Тестування програмного забезпечення
 • Обслуговування програмного забезпечення
 • Управління програмним забезпеченням
 • Процес розробки програмного забезпечення
 • Моделі та методи розробки програмного забезпечення
 • Якість програмного забезпечення
 • Професійна практика програмного забезпечення
 • Економіка програмного забезпечення
 • Структури даних та алгоритми
 • Теорія обчислень
 • Теорія інформації та кодування
 • Теорія мов програмування
 • Формальні методи
 • Архітектура комп'ютера та комп'ютерна техніка
 • Аналіз продуктивності комп'ютера
 • Паралельні та розподілені системи
 • Комп'ютерні мережі - Бази даних
 • Комп'ютерна графіка та візуалізація
 • Людина-комп'ютерна взаємодія
 • Наукові обчислення
 • Штучний інтелект

Авторам пропонується до 10 листопада 2018 р. подати коротку (до 5 сторінок) або повну (8-12 сторінок) статтю через EasyChair (https://easychair.org/conferences/?conf=cssesw2018).

Перший студентський семінар CS&SE@SW 2018

30 листопада у Криворізькому національному університеті пройшов Перший студентський семінар CS&SE@SW 2018 - Computer Science & Software Engineering Student Workshop організований кафедрою моделювання та програмного забезпечення.

Відкривала семінар доповідь Андрія Миколайовича Стрюка присвячена 50-річчу інженерії програмного забезпечення. Саме у 1968 році у Мюнхені відбулась перша визначна конференція під назвою «SoftwareEngineering», що об’єднала провідних розробників програмних систем, науковців та викладачів університетів, що поставили на меті перетворити розробку програмного забезпечення в справжню науку та сталу інженерну галузь. Значна кількість питань, що розглядались на цій конференції, не втратили актуальності і сьогодні. Доповідач розглянув, як результати проведених тоді дискусій вплинули на розвиток інженерії програмного забезпечення та сформували основи для підготовки фахівців за цією спеціальністю.

На семінарі були також були представлені змістовні доповіді кращих студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»: Модифікація аналітичного гамма-алгоритму пласкої укладки графа (Богдан Гребенюк), Актуальність дослідження програм семантичного аналізу текстів та огляд методів їх реалізації (Аркадій Зеленський), Актуальність розробки моделі адаптивного навчання (Єлізавета Тищенко), Розробка програмного забезпечення для мінімізації витрат часу і підвищення продуктивності праці в сфері комунікаційних послуг (Микита Курганов), КНУ Розклад: від ідеї до релізу (Богдан Мігілєв) та інші.

 

Join_IT - всеукраїнський профорієнтаційний проект

Цього року колектив кафедри моделювання та програмного забезпечення черговий раз прийняв участь у всеукраїнському профорієнтаційному проекті Асоціації “IT Україна” - Join_IT, що проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Заходи, які відбувалися в рамках цього проекту покликані закласти фундамент для розвитку нової когорти висококваліфікованих ІТ-фахівців в нашій країні шляхом залучення підростаючого покоління до сфери інформаційних технологій. Викладачі кафедри, як спікери проекту, провели цікаві зустрічі зі школярами, спробували відповісти на питання: «Що таке ІТ?», «Як розвивається ця сфера в Україні?», «З чого почати, щоб стати справжнім фахівцем в галузі інформаційних технологій?»

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

1820396
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
288
390
288
1814783
6124
18962