Головна Про кафедру Історія кафедри

Е.Г.Файнштейн

Кафедра моделювання та програмного забезпечення була організована в 1979 році шляхом виділення її з складу кафедри електротехніки і електричних машин і називалась тоді кафедрою обчислювальної техніки. Очолив новостворену кафедру д.т.н., професор Еммонуїл Григорович Файнштейн.

А.С.Давидкович

У 1990-му році керівництво кафедрою взяв на себе професор Аркадій Самуілович Давидкович. Були створені курси «Обчислювальна техніка і програмування», «Обчислювальна техніка, програмування та математичне моделювання», «Чисельні методи і програмування для ЕОМ», «Мікропроцесорні засоби і системи», та інші.

В.М.Коробко

У 1995 році кафедру очолив д.т.н., професор Валентин Миколайович Коробко. Кафедра крім традиційної підготовки студентів по загально-інженерним дисциплінам з інформатики, стала готувати і випускати студентів за фахом «Програмне забезпечення автоматизованих систем».

Г.В.Константинов

З 2008 року кафедру очолював к.т.н., доцент Григорій Вікторович Константінов. Під час його керівництва значно підвищився професійний рівень співробітників кафедри, багато викладачів отримали другу вищу освіту, також була розроблена інформаційно-аналітична система ВНЗ.

А.А.Азарян

З 2010 року кафедру очолює доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки та техніки України, лауреат Державної премії науки та техніки України, академік Академії гірничих наук України, Альберт Арамаїсович Азарян. За короткий період був створений мережевий графік підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів і запроваджені нові дисципліни, які базуються на використанні технологій програмування мовами C++, Java, та інше.