Головне меню

Ключові слова

Гостьова

хомяк мем
На сайте ХотИнфо.РУ аниме мемы

Если парень нравился Медуз...
УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Головна Про кафедру

Про кафедру

Кафедра моделювання та програмного забезпечення

   Кафедра моделювання та програмного забезпечення є навчально-науковим структурним підрозділом Криворізького національного університету. Кафедра веде активну навчальну, методичну та науково-дослідну діяльність. Викладачі кафедри здійснють підготовку студентів всіх спеціальностей з інформатики та обчислювальної техніки. Всього викладачами кафедри читається понад 80 дисциплін.

Підготовка фахівців на кафедрі моделювання та програмного забезпечення здійснюється за спеціальністю 121 - «Інженерія програмного забезпечення», що спрямована на проектування, розробку, супроводження та використання різних видів програмного забезпечення.

Кафедра моделювання та програмного забезпечення готує бакалаврів та магістрів за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення.

Випускники бакалаври отримують кваліфікацію «фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення». Їх професійна діяльність пов’язана з розробкою та експлуатацією програмного забезпечення автоматизованих систем різного призначення, комп’ютеризованих систем обробки інформації та систем штучного інтелекту.

Прийом на навчання за ступенем бакалавра проводиться на базі повної загальної середньої освіти за результатами ЗНО (на базі ступеня молодшого спеціаліста за результатами фахового випробування). Термін навчання на здобуття ступеня бакалавр – 3роки 10місяців (2 роки 10 місяців для вступників на базі ступеня молодший спеціаліст).

Ліцензований обсяг на підготовку фахівців за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення» за ступенем підготовки бакалавр складає 95 осіб за денною та 70 осіб за заочною формами навчання.

Випускники магістри отримують кваліфікацію «професіонал у галузі програмування». Їх професійна діяльність пов’язана з проектуванням та реалізацією сучасних систем автоматизації, паралельних та розподілених систем, корпоративних мережних систем, систем тривимірного моделювання, науковими дослідженнями в галузі інформаційних систем.

Прийом на навчання за ступенем магістр проводиться на базі ОКР спеціаліст та за ступенем бакалавр фаховими атестаційними комісіями за результатами вступних випробувань.

Термін навчання на здобуття ступеня магістр – 1рік 4 місяця.

Ліцензований обсяг на підготовку фахівців зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» за ступенем підготовки «магістр» 20 осіб. 

В навчально-методичній діяльності кафедри моделювання та програмного забезпечення використовуються прогресивні методи навчання із застосуванням сучасних технічних засобів. Тематикою курсових та дипломних робіт є актуальні задачі, насамперед, за заявками провідних підприємств з можливістю подальшого впровадження у виробництво на провідних підприємствах міста.

Наші студенти вивчають:

- технології Internet - програмування (PHP, CSS, JavaScript);

- WEB-дизайн/дизайн інтерфейсу;  бази даних (SQL, MySQL);

- архітектуру комп’ютера;  

- схемотехніку; 

- комп’ютерну графіку (OpenGL);

- операційні системи (Windows, Linux, FreeBSD);

- комп’ютерні мережі;

- програмування додатків Android, iOS;  програмування С++/С#; JAVA технології; 

- тестування програм та даних.

 Після закінчення навчання вони вміють:

створювати адаптивнийд изайн (Responsive Web Design);

- програмувати мовами  Java, Piton, C++, C#;

- створювати Web- розробки (JavaScript, CSS, PHP, MySQL);

- тестувати програми; працювати з базами даних (SQL, MySQL);

- створювати ігри;

- розробляти додатки для Android, iOS;

- створювати власні операційні системи;

- розробляти комп’ютерну графіку 3D;

- моделювати системи (UML);

- створювати інтуїтивний інтерфейс;  багато іншого.

 Наші випускники займають ці та інші престижні посади:

- IT- системний інженер/IT Systems Engineer

Розробник ігр/ Game Developer

Дизайнер інтерфейсу/UI Designer

Розробник додатків під iPhone OS/ Applications iOS Developer

Архітектор ПЗ/ Software Architect

Розробник C#/ C# Developer

- PHP Тімлідер/ PHP TeamLead

Інженер програміст/ Programmer Engineer

Розробник C++/C++ Developer

Проектний менеджер/Project manager

Розробник ОС/ OS Developer

За 22 роки існування кафедри підготовлено понад 700 спеціалістів і магістрів. Наші випускники працюють у 7 зарубіжних країнах: у Швецарії, Іспанії, Німеччини, США, Китаю, Франції, ОАЕ. З першого випуску фахівців захистили кандидатську дисертацію Дрига С. С. і Стрюк А. Н. Стрюк А. Н. закінчив докторантуру і готується до захисту докторської дисертації. Над докторською дисертацією працюють, також доценти Котов І. А., Зубкевич В. Ю., Смолянський П. С. За минулий період захистили кандидатську дисертацію ще 3 викладача, Трачук А. А., Шамрай О. В., Зубкевич В. Ю. Працюють над кандидатською дисертацією Новікова Е. С., Шаповалова Н.Н., Швець Д.В.

 

 

 

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

2052382
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
257
460
1308
2046632
20267
26963