Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Новини Відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2019 р.

Відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2019 р.

Кафедрою моделювання та програмного забезпечення Криворізького національного університету проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що також є 1/8 міжнародних змагань зі спортивного програмування серед університетських команд, які проводяться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM(ibm.com).

Цього року у змаганнях взяли участь 16 студентських команд, що представляли Криворізький національний університет, Криворізький державний педагогічний університет та Криворізький економічний інститут Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Кращі школи Кривого Рогу (Криворізький центрально-міський ліцей та Криворізький навчально-виховний комплекс №129 Гімназія–Ліцей Академічного Спрямування) були представлені трьома командами.

Серед технічних ЗВО найкращі результати показала команда KNU_HKT (Богдан Гребенюк, Євген Турчик, Кирило Квашин, тренер – Олена Рибальченко), успішно вирішивши 6 задач.

Серед економічних ЗВО кращою стала команда KNEU_IPPZ_2019_41 (Константин Грабовський, Владислав Барановський, Владислав Голіков, тренер – Олександр Зеленський) – 5 задач.

Серед педагогічних університетів кращою була команда KDPU_Programistbl (Олександр Ковальов, Віталій Проценко, Юрій Наготнюк, тренер – Олександр Степанюк) – 4 задачі.

Серед школярів найкращою виявилась команда КНВК №129 ГЛАС cHorde_saurfang (Максим Колбасін, Дмитро Тунік, Микита Захаренко, тренер – Марина Єгорова) – 7 задач.

Вітаємо переможців змагань та їх учасників!

Повна рейтингова таблиця представлена у файлі KryvyiRih.pdf