Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Новини Запрошуємо до участі у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Криворізький національний університет і кафедра моделювання та програмного забезпечення запрошує студентів всіх спеціальностей та учнів шкіл взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com).

Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 13 квітня 2019 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

Для участі в олімпіаді необхідно до 12 квітня 2019 року зареєструватись на сайтах http://icpc.baylor.edu та http://www.icpc.org.ua/

Згідно правил реєстрації на сайті icpc.baylor.edu студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, реєстрацію команди починає її тренер, після чого кожен учасник має сам ввести інформацію про себе.

До 12 квітня 2019 року надішліть координатору олімпіади ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) анкету, заповнену на кожного учасника та відомості про тренера/члена журі (за наявності).

Орієнтовна програма проведення олімпіади:

– 9.00 – 9.30  –реєстрація учасників олімпіади
– 9.30 – 10.00 – відкриття олімпіади, ознайомлення з системою проведення змагань;
– 10.00 – 15.00 – командний тур змагань;
– 16.00 – нагородження учасників, закриття олімпіади.

Кожній команді надається комплект завдань олімпіади. Для розв'язування завдань надається один комп'ютер. Тривалість туру – 5 годин.

Пакет конкурсних задач за складністю сформовано таким чином, що представникам навіть не профільних в програмуванні ВНЗ буде надана можливість продемонструвати свої навички і вміння в галузі інформаційних технологій, алгоритмізації та програмування. Підсумки олімпіади будуть підводитись окремо для кожної групи навчальних закладів згрупованих за профілем підготовки та рівнем акредитації.

Реєстрація відбудеться у головному корпусі Криворізького національного університету за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, ауд. 221.

Координатор – Стрюк Андрій Миколайович, в. о. завідувача кафедри моделювання та програмного забезпечення, тел. (056) 409-06-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , м.т.: (068) 903-00-13

1955