Головна Новини Join_IT - всеукраїнський профорієнтаційний проект

Join_IT - всеукраїнський профорієнтаційний проект

Цього року колектив кафедри моделювання та програмного забезпечення черговий раз прийняв участь у всеукраїнському профорієнтаційному проекті Асоціації “IT Україна” - Join_IT, що проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Заходи, які відбувалися в рамках цього проекту покликані закласти фундамент для розвитку нової когорти висококваліфікованих ІТ-фахівців в нашій країні шляхом залучення підростаючого покоління до сфери інформаційних технологій. Викладачі кафедри, як спікери проекту, провели цікаві зустрічі зі школярами, спробували відповісти на питання: «Що таке ІТ?», «Як розвивається ця сфера в Україні?», «З чого почати, щоб стати справжнім фахівцем в галузі інформаційних технологій?»

1993136
1984242