Головна Новини Проведено студентську конференцію "Програмна інженерія 2014"

Проведено студентську конференцію "Програмна інженерія 2014"

16 травня 2014 р. на кафедрі моделювання та програмного забезпечення ДВНЗ «Криворізький національний університет» в рамках VIII Всеукраїнського фестивалю науки відбулась студентська науково-практична конференція «Програмна інженерія – 2014» присвячена Дню науки.

Початок конференції: 14:00 (ауд. 318). З вітальним словом виступив доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри моделювання та програмного забезпечення Азарян А. А..

На конференції були заслухані наступні доповіді:

• Бондарчук М. В. «Проектування автоматизованої системи формування ефективних груп розробників програмного забезпечення» (науковий керівник к. т. н., доцент Котов І. А.)
  • Дорошенко А. В. «Розробка програмного комплексу психодіагностики на основі аналізу висловлювань для оцінки профпридатності в металургійній промисловості» (науковий керівник к. т. н., доцент Котов І. А.)
  • Суховерхий А. О. «Розробка програмного комплексу для управління якістю підготовки спортсменів збірної України» (науковий керівник к. т. н., доцент Котов І. А.)
  • Луценко А. С. «Розробка АРМ Офтальмолога» (науковий керівник старший викладач Головко О. В.)
  • Ільченко Н. П. «Розрахунок контурів рудного тіла за результатами каротажного випробування» (науковий керівник старший викладач Головко О. В.)
  • Пармузін А. С. «Розробка автоматизованої системи реферування наукової літератури українською мовою» (науковий керівник к. пед. н. Стрюк А. М.)
  • Білаш В. А. «Розробка автоматизованого робочого місця диспетчера центру сервісного обслуговування» (науковий керівник к. пед. н. Стрюк А. М.)
  • Бігарь І. І. «Использование библиотеки алгоритмов компьютерного зрения EmguCV для реализации человеко-машинного взаимодействия на основе распознавания жестов» (науковий керівник к. пед. н. Стрюк А. М.)
  • Клименко І. В. «Комп’ютерна система ідентифікації породи медоносної бджоли»

Наприкінці конференції проф. Азарян А. А. підвів підсумки та подякував всім учасникам та їх науковим керівникам. Кращі роботи були рекомендовані до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та Всеукраїнських наукових конференціях, семінарах і симпозіумах.