Головна Новини Запрошуємо студентів та школярів на I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Згідно з наказом № 56 від 22.01.2014 р. Міністерства освіти і науки України ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди вищих та середніх навчальних закладів у складі трьох студентів або учнів, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 26 квітня 2014 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

Важливо! Для участі в олімпіаді необхідно до 21 квітня 2014 року зареєструватись на сайті https://cm.baylor.edu/register.icpc?cid=12640

До 21 квітня 2014 року надішліть координатору олімпіади (andrey.n.stryuk@gmail.com)анкету, заповнену на кожного учасника та відомості про тренера/члена журі (за наявності).

Орієнтовна програма проведення олімпіади 26 квітня:

– 9.00 – 10.00 реєстрація учасників олімпіади

– 10.00 – 10.30 відкриття олімпіади, ознайомлення з системою проведення змагань;

– 11.00 – 16.00 командний тур змагань;

– 16.00 – 17.00 розбір задач;

– 17.00 нагородження учасників, закриття олімпіади.

Регламент олімпіади визначається регламентом студентської першості світу з програмування (http://cm.baylor.edu/):

– Команда складається з трьох студентів.

– Кожній команді надається один комп'ютер

– Командам буде запропоновано 10-15 задач різної складності, викладених українською та англійською мовами, тривалість змагань – 5 годин без перерви.

Користування допоміжними джерелами інформації, словниками та електронними пристроями не дозволяється.

Мовами програмування на І етапі олімпіади є: С, С++, Java, Pascal.

Перевірка розв'язків здійснюється автоматично, через Інтернет, з використанням он-лайн системи проведення олімпіад ejudge.

Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватися на сайті світової студентської першості світу з програмування, за адресою: https://cm.baylor.edu/register.icpc?cid=12640 (Згідно правил реєстрації на сайті icpc.baylor.edu студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС, реєстрацію команди починає її тренер, після чого кожен учасник має сам ввести інформацію про себе) та надіслати до базового ВНЗ електронною поштою:

прізвище, ім'я, по-батькові, моб. телефон та електронну адресу особи, відповідальної за участь навчального закладу в олімпіаді;

інформацію про університет (навчальний заклад) (Додаток 1);

анкети учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, українською мовою (Додаток 2);

анкети учасників 1/8 першості світу з програмування, англійською мовою.

Пакет конкурсних задач за складністю сформовано таким чином, що представникам навіть не профільних в програмуванні ВНЗ буде надана можливість продемонструвати свої навички і вміння в галузі інформаційних технологій, алгоритмізації та програмування. Підсумки олімпіади будуть підводитись окремо для кожної групи навчальних закладів згрупованих за профілем підготовки та рівнем акредитації.

Реєстрація відбудеться у вестибюлі головного корпусу ДВНЗ «КНУ» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. ХХІІ партз’їзду, 11.

Учасники олімпіади повинні мати студентський квиток.

Оргкомітет

Голова оргкомітетуМоркун Володимир Станіславович, проректор з наукової роботи ДВНЗ «КНУ»,
тел. (056) 409-06-29.

Координатор – Стрюк Андрій Миколайович, доцент кафедри моделювання та програмного забезпечення, тел. (056) 409-06-07, e-mail: andrey.n.stryuk@gmail.com, м.т.: (068) 903-00-13

Поштова адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. ХХІІ партз’їзду, 11.