Головне меню

Ключові слова

Гостьова

хомяк мем
На сайте ХотИнфо.РУ аниме мемы

Если парень нравился Медуз...
УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Головна Навчальний процес

Навчальний процес

Навчальний процес

На сьогодні навчальний процес на кафедрі забезпечує 16 викладачів, з яких 8 мають учені ступені (доктор технічних наук, сім кандидатів технічних наук). Викладачі ведуть підготовку студентів майже всіх спеціальностей університету і всіх форм навчання, тому кількість дисциплін, що викладаються, досягає 80.

Підготовка фахівців на кафедрі моделювання та програмного забезпечення здійснюється за спеціальністю 121 - «Інженерія програмного забезпечення», що спрямована на проектування, розробку, супроводження та використання різних видів програмного забезпечення.

Кафедра моделювання та програмного забезпечення готує бакалаврів та магістрів за спеціальністю 121 – Інженерія програмного забезпечення.

Випускники бакалаври отримують кваліфікацію «фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення». Їх професійна діяльність пов’язана з розробкою та експлуатацією програмного забезпечення автоматизованих систем різного призначення, комп’ютеризованих систем обробки інформації та систем штучного інтелекту.

Прийом на навчання за ступенем бакалавра проводиться на базі повної загальної середньої освіти за результатами ЗНО (на базі ступеня молодшого спеціаліста за результатами фахового випробування). Термін навчання на здобуття ступеня бакалавр – 3роки 10місяців (2 роки 10 місяців для вступників на базі ступеня молодший спеціаліст).

Ліцензований обсяг на підготовку фахівців за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення» за ступенем підготовки бакалавр складає 95 осіб за денною та 70 осіб за заочною формами навчання.

Випускники магістри отримують кваліфікацію «професіонал у галузі програмування». Їх професійна діяльність пов’язана з проектуванням та реалізацією сучасних систем автоматизації, паралельних та розподілених систем, корпоративних мережних систем, систем тривимірного моделювання, науковими дослідженнями в галузі інформаційних систем.

Прийом на навчання за ступенем магістр проводиться на базі ОКР спеціаліст та за ступенем бакалавр фаховими атестаційними комісіями за результатами вступних випробувань.

Термін навчання на здобуття ступеня магістр – 1рік 4 місяця.

Ліцензований обсяг на підготовку фахівців зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» за ступенем підготовки «магістр» 20 осіб.

Кафедра моделювання та програмного забезпечення готує висококваліфікованих фахівців, робота яких пов’язана з розробкою та експлуатацією програмного забезпечення різного призначення, яка забезпечує комп’ютеризацію практично будь-якої галузі людської діяльності – у бізнесі, виробництві, освіті, науці та в інших галузях. Випускник за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» готується для роботи у галузі комп’ютерних технологій. Він може працювати в організаціях, які розробляють або використовують різноманітні комп’ютеризовані системи, в тому числі комп’ютеризовані системи обробки інформації і управління, системи штучного інтелекту та системне програмне забезпечення ЕОМ, автоматизовані системи обробки текстової та графічної інформації, мережеві системи.

Предметна область та напрям спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Прогресивні інформаційні технології розробки інформаційного та програмного забезпечення автоматизованих інформаційних систем, web-додатків, прикладних програм мультимедіа та технологічних процесів та інші.

Студенти вивчають в цілому:

-        особливості організації та управління навчальною діяльністю у вищій школі;

-        суть і зміст інноваційних технологій;

-        сутність інтелектуальної власності як економічної категорії та об’єкт управління;

-        сутність трансферу та комерціалізації технологій;

-        основні розділи охорони праці в галузі електроніки та телекомунікації і безпеки життєдіяльності в обсязі, необхідному для розробки інженерних рекомендацій для безпечної роботи на виробничих дільницях підприємств;

-        певні методики для уміння розуміти та сприймати етичні норми поведінки відносно інших людей;

-        концепцію інженерії програмного забезпечення;

-        сучасні методи роботи з задачами інженерії програмного забезпечення та адміністрування Інтернет-серверів;

-        підтримку інформаційної безпеки;

-        сучасні технологічні підходи прийняття та реалізації інноваційних управлінських рішень;

-        принципи визначення перспективних цілей і завдань командної розробки програмного забезпечення, організації робіт її учасників.

Сфери діяльності фахівця зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»:

   розробка компонентів комп'ютеризованих систем обробки інформації, керування комп'ютерними системами, проектування систем штучного інтелекту, системного програмного забезпечення ЕОМ, автоматизованих систем обробки текстової і графічної інформації, інтелектуальних систем обробки інформації і прийняття рішень, систем автоматизованого проектування, виробництва та управління підприємством;

   обґрунтування рішень з вибору засобів передачі даних, визначення моделей мереж, вибір необхідного апаратного та програмного забезпечення розподілених мереж та систем телекомунікації;

   розробка візуальних і невізуальних компонентів програмного забезпечення в умовах автоматизованого проектування та створення великих програмних продуктів за допомогою сучасних технічних засобів та інтегрованих середовищ розробників;

  розробка програмних засобів та організаційних заходів щодо захисту інформації баз даних і комп'ютерних мереж в умовах несанкціонованого доступу.

За 22 роки існування кафедри підготовлено понад 700 спеціалістів і магістрів. Наші випускники працюють у 7 зарубіжних країнах: у Швецарії, Іспанії, Німеччини, США, Китаю, Франції, ОАЕ. З першого випуску фахівців захистили кандидатську дисертацію Дрига С. С. і Стрюк А. Н. Стрюк А. Н. закінчив докторантуру і готується до захисту докторської дисертації. Над докторською дисертацією працюють, також доценти Котов І. А., Зубкевич В. Ю., Смолянський П. С. За минулий період захистили кандидатську дисертацію ще 3 викладача, Трачук А. А., Шамрай О. В., Зубкевич В. Ю. Працюють над кандидатською дисертацією Новікова Е. С., Шаповалова Н.Н., Швець Д.В.

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

2052181
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
56
460
1107
2046632
20066
26963