Головне меню

Ключові слова

Гостьова

хомяк мем
На сайте ХотИнфо.РУ аниме мемы

Если парень нравился Медуз...
УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))

Універсальний вимірювальний пульт ПАКС-4 (ПАКС-5)

Патент України №45607А, Бюл. №4, 2002р.

Пульт ПАКС (копальневий радіометр) призначений для оперативного контролю вмісту корисного компонента (в.к.к.) в рудах чорних металів, а в залізорудній сировині для контролю змісту заліза магнітного або загального (залежно від датчика, що підключається) в подрібненій, уламковій та післявибуховїй гірничій масі в природному заляганні без відбору і підготовки проб, а також дня каротажу шарошечних і колонкових свердловин завглибшки до 50 м.

Результати вимірів змісту корисного компонента відображаються (у відсотках) на цифровому табло і автоматично записуються в елементи пам’яті радіометра.

Перевагою пристрою ПАКС-5 в порівнянні з попередніми аналогами (зокрема, пульта ПАКС-4), являється робота з різними датчиками (без зміни програмного забезпечення пульта): датчиком магнітної сприйнятливості (МК), двохкотушковим зондом (КК), гамма-датчиком, а також зондом селективного ганма-гамма каротажу. У пристрої використані сучасні схемотехнічні рішення, внаслідок чого зросла швидкодія приладу, підвищилася надійність, покращився інтерфейс, збільшено число елементів пам'яті для зберігання великих масивів даних, додані годинник реального часу, апаратні схеми контролю заряду, датчик температури для визначення умов експлуатації прилада.

Сфера застосування: геофізичні партії, шахти, кар'єри, збагачувальні фабрики і служба ОТК. Пульт управління приладу може бути використаний як бортовий спеціалізований реєстратор в мобільних каротажних станціях.

Пристрої ПАС експлуатуються на усіх шахтах Кривбасу, ЗЖРК, СхідГЗК і Лебединському ГЗК, ВАТ "ПівдГЗК", ВАТ "ЦГЗК", ГЗК ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", ГЗК "Укрмеханобр", ММК ім. Ілліча.

Детальніше: сайт ТОВ "Рудпромгеофізика"

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

2052384
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
259
460
1310
2046632
20269
26963