Головне меню

Ключові слова

Гостьова

хомяк мем
На сайте ХотИнфо.РУ аниме мемы

Если парень нравился Медуз...
УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))

Система оперативного контролю якості і ваги гірничої маси на конвеєрі (НАКС-ПК)

Патент України №34891А, Бюл. №2, 2001 р.

Система НАКС-ПК призначена для оперативного контролю вмісту загального заліза і ваги мінеральної сировини на різних технологічних стадіях його переробки. HАКС-ПК побудована за принципом локальної инфоpмаційно-вимірювальної мережі з центральним інформаційним пристроєм (сервером), в ролі якого використовується персональний комп'ютер, і периферійних пристроїв (абонентських пунктів). В ролі абонентських пунктів використовуються інтелектуальні датчики НАКС-ПК. Зв'язок сервера з абонентськими пунктами здійснюється по одній двопровідній фізичній лінії за магістральним принципом.

Персональний комп'ютер, обладнаний модемом локальної інформаційно-обчислювальної мережі і спеціальним програмним забезпеченням, виступає як сервер HАКС-ПК. Абонентські пункти (інтелектуальні датчики) НАКС-ПК являють собою мікропроцесорні пристрої, що забезпечують контроль технологічних параметрів контрольованої сировини та процес обміну інформацією з сервером системи.

Сфера застосування: підприємства з видобутку та переробки мінеральної сировини, де необхідний безперервний контроль якості і кількості сировини на конвеєрній стрічці.

Система експлуатується на шахті "Гвардійська" ВАТ "Кривбасзалізрудком", ВАТ "Суха Балка".

Детальніше: сайт ТОВ "Рудпромгеофізика"

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

2051767
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
102
270
693
2046632
19652
26963