Головне меню

Ключові слова

Гостьова

УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Отличное место для старта
Я много сайтов на своем веку видел, и считаю что у данного ре...
Головна Наукова робота

Наукова робота

Наукова робота студентів і аспірантів

Студенти та аспіранти приймають активну участь в науково-методичній роботі кафедри «Моделювання та програмного забезпечення». Зокрема беруть участь в конференціях та симпозіумах а також у всеукраїнських олімпіадах.

Щорічно кафедра проводить студентські олімпіади з інформатики та системного програмування. Переможці олімпіад беруть участь у всеукраїнських змаганнях.

Наукова робота викладачів

Викладачі кафедри виконують науково-дослідницьку роботу з напряму 6.050103 "Програмна інженерія", зі спеціальності 7.050103 "Програмне забезпечення систем", та зі спеціальності 8.050103 "Програмне забезпечення систем".

Автоматична система сканування АСС-1

Автоматична система сканування призначена для визначення геометричних параметрів блоків видобутку. Пристрій містить наступні вузли: лазерний далекомір, систему позиціонування і управління далекоміра, кишеньковий персональний комп'ютер (КПК), блок живлення і висувну штангу. У системі встановлено програмне забезпечення автоматичного управління режимами і процесом сканування порожнеч.

Універсальний узгоджуючий пристрій

Пристрій призначений для узгодження датчиків визначення заліза магнітного і загального, а також каротажних зондів з кишеньковим персональним комп'ютером (КПК), ноутбуком та іншими подібними пристроями. Пристрій узгодження являє собою проміжний інтерфейс зв'язку комп'ютера з датчиками. Крім з'єднання по COM-порту в пристрої передбачений зв'язок по бездротовому каналу Bluetooth і IrDA. Живлення зовнішніх датчиків здійснюється від вбудованих акумуляторів, що дозволяє зробити пристрій повністю мобільним.

Пристрій визначення вмісту заліза магнітного ПАКС-4МК (ПАКС-5МК)

Пристрій призначений для оперативного визначення заліза магнітного в навалах подрібненої руди, забезпечує визначення змісту магнетиту, надає можливість тривалого зберігання отриманих результатів (визначення середніх значень змісту корисного компонента).

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

1820392
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
284
390
284
1814783
6120
18962