Головне меню

Ключові слова

Гостьова

хомяк мем
На сайте ХотИнфо.РУ аниме мемы

Если парень нравился Медуз...
УРА!
У самой лучшей кафедры наконец-то появился сайт :)
НЕЙМОВІРНО!
Нарешті наша кафедра має власний сайт! ми крутіші за раоп!)))
Головна Спеціальності

Спеціальності за якими готує кафедра

Підготовка фахівців на кафедрі моделювання та програмного забезпечення здійснюється за спеціальністю 121 - «Інженерія програмного забезпечення», що спрямована на проектування, розробку, супроводження та використання різних видів програмного забезпечення.

Кафедра моделювання та програмного забезпечення готує висококваліфікованих фахівців, робота яких пов’язана з розробкою та експлуатацією програмного забезпечення автоматизованих систем різного призначення, яка забезпечує комп’ютеризацію практично будь-якої галузі людської діяльності – у бізнесі, виробництві, освіті, науці та в інших галузях. Випускник за напрямом «Програмна інженерія» та за спеціальністю «Програмне забезпечення систем» готується для роботи у галузі комп’ютерних технологій. Він може працювати в організаціях, які розробляють або використовують різноманітні комп’ютеризовані системи, в тому числі комп’ютеризовані системи обробки інформації і управління, системи штучного інтелекту та системне програмне забезпечення ЕОМ, автоматизовані системи обробки текстової та графічної інформації, мережеві системи.

Сфери діяльності фахівця:

  • розробка компонентів комп'ютеризованих систем обробки інформації, керування комп'ютерними системами, проектування систем штучного інтелекту, системного програмного забезпечення ЕОМ, автоматизованих систем обробки текстової і графічної інформації, інтелектуальних систем обробки інформації і прийняття рішень, систем автоматизованого проектування, виробництва та управління підприємством;
  • обґрунтування рішень з вибору засобів передачі даних, визначення моделей мереж, вибір необхідного апаратного та програмного забезпечення розподілених мереж та систем телекомунікації;
  • розробка візуальних і невізуальних компонентів програмного забезпечення в умовах автоматизованого проектування та створення великих програмних продуктів за допомогою сучасних технічних засобів та інтегрованих середовищ розробників;
  • розробка програмних засобів та організаційних заходів щодо захисту інформації баз даних і комп'ютерних мереж в умовах несанкціонованого доступу.

В навчально-методичній діяльності кафедри моделювання та програмного забезпечення використовуються прогресивні методи навчання із застосуванням сучасних технічних засобів: комп’ютерів, мультимедійного проектора та інших засобів; виконання курсових проектів на актуальні питання та за заявками провідних підприємств з подальшим впровадженням у виробництво; реального виконання дипломних проектів на базових підприємствах.

Під час навчання студенти займаються науково-дослідницькою роботою, беруть участь у студентських конференціях, виступають з доповідями та публікаціями. Також студенти кафедри моделювання та програмного забезпечення є переможцями всеукраїнських олімпіад, учасниками міжнародних, всеукраїнських, обласних та регіональних науково-практичних конференцій.

На кафедрі ведеться цілеспрямована робота з підготовки молодих кадрів для роботи в університеті і подальшому підвищенні їх кваліфікаційного рівня, що забезпечується роботою аспірантури.

Випускники кафедри успішно працюють в Україні, країнах СНД, країнах зарубіжжя, таких як США, Канада, Швейцарія, Іспанія, Німеччина, та інші.

Авторизація

Годинник

Цікаві новини

Відвідувачі

2052368
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Мин. тиждень
За місяць
Мин. місяць
243
460
1294
2046632
20253
26963